E-mobility – gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy

EkoFlota2018Kto autentycznie śledzi rozwój rynku E-mobility, lepiej niech odwoła wszystkie swoje spotkania na 15-16 czerwca i przyjedzie w te dni do Warszawy na konferencję i III Międzynarodowe Targi EkoFlota 2018.

Jak pokazał niedawny mini-rajd samochodami elektrycznymi przeprowadzony przez dziennikarzy kilku redakcji (relacje np. w gazetaprawna.pl, wysokienapiecie.pl – koniecznie!), kierowcy aut elektrycznych, na razie nieliczni, póki co nie mają w Polsce lekko. Po pierwsze jednak światełek w tunelu widać sporo, a po drugie tym bardziej fascynujące jest obserwowanie rozwoju nowej technologii, która – wszystko na to wskazuje – zrewolucjonizuje transport.

Imprez dotyczących rozwoju elektromobilności nie brakuje, jeśli jednak ktoś chce w jednym miejscu spotkać decydentów, ekspertów, wizjonerów, producentów aut, twórców infrastruktury, użytkowników a do tego zapoznać się z bardzo bliska z błyskawicznie poszerzającą się ofertą pojazdów elektrycznych, to niewiele znajdzie w czerwcu imprez lepszych do tego celu niż EkoFlota 2018.

Ta międzynarodowa impreza odbędzie się w Warszawie po raz trzeci, w połowie czerwca i potrwa dwa dni:

  • 15 czerwca (piątek) – dzień biznesowy – Konferencja E-mobility (płatna, ale można zdobyć wejściówkę) Stale aktualizowany program dostępny na stronie organizatorów.
  • 16 czerwca (sobota) – dzień otwarty, jazdy testowe, atrakcje  dla najmłodszych. Uwaga – wstęp jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować.

Impreza odbędzie się na terenie Centrum Targowo-Kongresowego w Warszawie, przy ulicy Marsa 56C

Strona wydarzenia: https://menadzerfloty.pl/ekoflota/

Teraz najważniejsze – konferencja E-Mobility, zaplanowana na piątek 15 czerwca, jest niestety płatna, ale jako patroni imprezy mamy 2 wejściówki, które 4 czerwca chętnie rozlosujemy wśród osób, które odpowiedzą nam na 4 proste pytania w naszej ankiecie, do której link znajduje się poniżej.

TAK, chciał(a)bym wziąć udział w konferencji E-Mobility 15 czerwca.

Czekamy na zgłoszenia!


Drukuj Drukuj