Elektromobilność stosowana – zapraszamy na konferencję

ElektromobilityW piątek 6 października, podczas pierwszego dnia Międzynarodowych Targów EkoFlota 2017, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędzie się konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport.

W konferencji weźmie udział szerokie grono specjalistów z różnych sektorów i branż z Polski oraz zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej.

Pełny program konferencji i informacje o prelegentach dostępne są pod adresem: https://menadzerfloty.pl/ekoflota/konferencja/

Choć konferencja jest jedynym zamkniętym i odpłatnym wydarzeniem podczas dwudniowych targów, nikt nie jest bez szans – na samym dole podpowiemy, jak można wziąć niej udział :)

Targi EkoFlota 2017 to świetna okazja, by każdy, kto śledzi rozwój elektromobilości w Polsce i na świecie, mógł w jednym miejscu zapoznać się ze współczesną oferty samochodów elektrycznych i hybrydowych. Nie zabraknie okazji, by porozmawiać z niezwykłymi ludźmi, wiele się dowiedzieć i podyskutować na temat rozwoju nie tylko elektromobilności ale i całego zrównoważonego transportu w Polsce.

Pierwszy dzień targów (piątek, 6 października) – biznesowy – jest przeznaczony głównie dla profesjonalistów i będzie okazją do networkingu i zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone zwiedzającym do testów. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga uprzedniej rejestracji (menadzerfloty.pl/ekoflota/zarejestruj-sie).

Dzień drugi (sobota, 7 października) – otwarty – to nowość tegorocznej edycji Targów EkoFlota: Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu. Uczestnicy będą mogli m.in. przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych, posilić się dzięki food truckom z ekologicznymi potrawami. W sobotę wstęp targi jest również bezpłatny.

Organizatorem targów i konferencji jest wydawca miesięcznika Menadżer Floty, a imprezie patronuje m.in. Polska Zielona Sieć.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w piątkowej konferencji E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport , miło nam poinformować, że trzy bezpłatne wejściówki na konferencję rozlosujemy w czwartek rano wśród osób, które odpowiedzą na 5 krótkich pytań, zawartych w ankiecie znajdującej się pod adresem:

bit.do/ekoflota2017

Zapraszamy i do zobaczenia!


Drukuj Drukuj