Zapraszamy na Global Justice Night…

gjn1pion400…czyli cykliczne wydarzenie, zapoczątkowane w Szczecinie, ale w tym roku również w Łodzi, Rzeszowie, Wrocławiu i Lublinie. Sprawdźcie daty! Będziemy rozmawiać o pracy w krajach globalnego Południa, a także o tym, czy wszyscy na świecie mają takie same możliwości do dobrego, szczęśliwego życia i od kogo to zależy. Wszystko przy dobrej muzyce i w przyjemnej atmosferze.

Na Global Justice Night spotkamy się z reporterem Gazety Wyborczej Adamem Leszczyńskim, z pisarzem i chirurgiem Mateuszem Janiszewskim, afrykanistką i dziennikarką Martą Nowakowską oraz z projektantką Malwiną Wędzikowską.

 

 

Terminy Global Justice Night w 5 miastach:

  • Szczecin – 15 października (sobota) g.19.00 – Stara Rzeźnia
  • Łódź – 22 października (sobota) g.19.00 – Żarty Żartami
  • Rzeszów – 12 listopada (sobota) g.18.57 – Klub Plus
  • Wrocław – 24 listopada (czwartek) g.19.00 – Klub Proza
  • Lublin – 26 listopada (sobota) g.19.00 – Galeria Labirynt

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią wiedzieć, jak jest urządzony świat i chcą równych szans rozwoju dla siebie i innych. Nie wszyscy na świecie mają takie same możliwości do dobrego i szczęśliwego życia. Czy coś nas – bogatszych – łączy z biedniejszymi krajami? Czy możemy coś zrobić, żeby świat był bardziej sprawiedliwy? Oczywiście! Sprawiedliwy rozwój dla wszystkich, który nie będzie szkodził ludziom, ani środowisku, jest możliwy.

Szczegółowe informacje o tegorocznej edycji Global Justice Night znajdziecie na stronie  www.globalnepoludnie.pl

Globalna sprawiedliwość zaczyna się od lokalnych spotkań!

Do zobaczenia!

 

 

 


Drukuj Drukuj