Zaprojektuj symbol zrównoważonej przyszłości i weź udział w konkursie!

UWAGA: KONKURS ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 31 STYCZNIA 2014 r.

Jeśli masz nie więcej niż 30 lat, jesteś osobą kreatywną i interesują Cię globalne wyzwania współczesnego świata, masz czas do 31 stycznia 2014 r., aby wziąć udział w międzynarodowym konkursie i zaprojektować logo kampanii ClimATE Change na rzecz zrównoważonego rolnictwa w Europie i na świecie. Jednym z partnerów kampanii jest Polska Zielona Sieć.

Czym jest kampania ClimATE Change?

Międzynarodowa kampania ClimATE Change, która w Polsce realizowana jest pod nazwą „Klimat dla rolników”, promuje zrównoważone rolnictwo, które: w sposób odpowiedzialny korzysta z zasobów naturalnych i chroni przyrodę; potrafi adaptować się do nieuniknionych konsekwencji zmian klimatycznych i jednocześnie chroni klimat; w centrum stawia ludzi i ich potrzeby, a nie zysk międzynarodowych korporacji; promuje realizację praw człowieka, takich jak prawo do żywności i zdrowego środowiska.

Dlaczego potrzebujemy logo?

Zwycięskie logo będzie używane do identyfikacji wizualnej kampanii ClimATE Change. Projekt jest realizowany głównie w Polsce, Niemczech, we Włoszech i na Malcie. Logo będzie używane m.in. na stronach internetowych projektu, profilach społecznościowych, plakatach, w publikacjach, filmach krótkometrażowych itp.

Kto, jak i kiedy może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie kreatywne osoby do 30 roku życia. Bez względu na to, czy jesteś uczniem, studentem, grafikiem, aktywistą czy ogrodnikiem – zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcieliby zaprojektować logo mówiące o zależnościach pomiędzy zmianami klimatu i rolnictwem. Projekty logo należy przesyłać w wersji elektronicznej (jako plik GIF, TIFF, PNG lub JPG) do 31 stycznia 2014 r. na adres: logo-competition@inkota.de

Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu, wymagań technicznych i nagród znajdziecie tutaj.

Zachęcamy do udziału!

Fot. INKOTA


Drukuj Drukuj