Gra miejska: SMOG WARS. Wygraj bitwę, przewietrz Kraków!

smog-wars-sliderKraków nadal boryka się z bardzo złą jakością powietrza. Mówić o problemie musimy każdego dnia w roku. Nie tylko wtedy kiedy normy są tak przekroczone, że słyszymy komunikat – zostań w domu! Aby porozmawiać z mieszkańcami Krakowa o jakości powietrza w Krakowie, proponujemy grę miejską. Gra SMOG WARS. Wygraj bitwę, przewietrz Kraków odbędzie się w Krakowie, 21 września 2013 roku (sobota) w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, a konkretnie podczas Pikniku Cyklicznego, który przygotowujemy wspólnie z Fundacją Aeris Futuro i stowarzyszeniem Kraków Miastem Rowerów.

Startujemy o godzinie 12:00 na ul. Biskupiej (przez wielu znanej jako Plac Biskupi), pomiędzy ulicami Krowoderską a Łobzowską. Finał: godzina 14:00. Gramy w centrum Krakowa. Przemieszczamy się rowerami lub pieszo. Liczy się czas, pomysłowość, ale i wiedza!

Tydzien Mobilnosci 2013Zapraszamy do wzięcia udziału w drużynowej bitwie o czyste powietrze w mieście. Wygraj bitwę – przewietrz Kraków. SMOG WARS to gra, w której nie może Cię zabraknąć.

Członkowie najlepszej drużyny zdobędą nagrodę główną – ładowarki solane, dla każdej z osób w drużycie. Przewidujemy też nagrody pocieszenia. Każdy gracz wygrywa.


Drukuj Drukuj