Rekrutacja szkół do projektu Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier!

W części województw nadal prowadzimy rekrutację. Zgłoś swoją szkołę do drugiej edycji projektu Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety wszystkie typy szkół ponadgimnazjalnych – w projekcie staną w szranki licea, licea profilowane, szkoły techniczne. A wszystko to, by zmienić nasze nawyki konsumenckie i zadbać lepiej o środowisko. Proponując uczniom i nauczycielom rozpoczęcie wspólnych działań edukacyjnych po sukcesie poprzednich projektów konsumenckich i edukacji globalnej Polskiej Zielonej Sieci, takich jak pierwsza edycja projektu “Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier”, “Kupuj odpowiedzialnie – Twoje pieniądze kształtują świat”, “Akademia 3R” czy “Szkoły dla Klimatu”, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji projektu edukacyjnego “Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier”, który został przygotowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W poszczególnych województwach projekt będzie realizowany przez organizacje członkowskie oraz współpracujące z Zieloną Siecią:

woj. dolnośląskie – Fundacja EkoRozwoju z Wrocławia woj.kujawsko-pomorskie – Stowarzyszenie “Tilia” z Torunia (Szkoła Leśna na Barbarce) woj. lubelskie – Towarzystwo dla Natury i Człowieka z Lublina woj. łódzkie – Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła z Łodzi woj. małopolskie – Polska Zielona Sieć z Krakowa woj. mazowieckie – Społeczny Instytut Ekologiczny z Warszawy woj. podkarpackie – Stowarzyszenie EKOSKOP z Rzeszowa woj. podlaskie – Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju “Agro-Group” z Białystoku woj. pomorskie – Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa z Kwidzyna woj. śląskie – Stowarzyszenie ekologiczno-kulturalne Klub Gaja z Bielska-Białej woj. wielkopolskie – Fundacja Biblioteka Ekologiczna z Poznania woj. zachodniopomorskie – Federacja Zielonych Gaja ze Szczecina

W celu przystąpienia do procesu rekrutacji klas chętnych do wzięcia udziału w projekcie “Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier” prosimy o wypełnienie ankiety do 19.10.2012 r., na podstawie której zespół projektowy wybierze placówki do realizacji projektu edukacyjnego.

Skontaktujemy się z wszystkimi szkołami po terminie rekrutacji, by poinformować o zakwalifikowaniu się do projektu “Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier”.

Link do ankiety.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany otrzymaniem materiałów w wersji papierowej i pracuje jako nauczyciel, metodyk, pracownik oświaty – proszę o kontakt. Wówczas Pakiet prześlemy drogą pocztową.

Serdecznie zapraszamy! Powiadomcie znajomych nauczycieli i nauczycielki!

Na podstawie: ankieta do wypełnienia


Drukuj Drukuj