Etap wojewódzki konkursu “Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier” rozstrzygnięty!

Prezentacja merytoryczna projektu "Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier"Spotkanie jurorów etapu ogólnopolskiego już za chwilę, a tymczasem zespół projektowy postanowił ogłosić wyniki etapu wojewódzkiego konkursu prezentując pierwsze miejsca w regionach.

5 czerwca, odbyło się spotkanie jurorów etapu ogólnopolskiego konkursu „Kupuj odpowiedzialnie drewno i papier”, a więc możemy ogłasić zbiorczo wyniki konkursu na etapie wojewódzkim – szkoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich regionach:

woj. dolnośląskie: Gimnazjum Nr 2 w Chojnowie woj. kujawsko-pomorskie: Zespół Szkół Nr 8 w Toruniu woj. lubelskie: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Włodawie woj. łódzkie: Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie woj. małopolskie: Gimnazjum Nr 2 w Zakopanem woj. mazowieckie: Publiczne Gimnazjum w Łochowie woj. pomorskie: Gimnazjum w Wandowie woj. podkarpackie: Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Chotowej woj. wielkopolskie: Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół w Kwilczu woj. zachodniopomorskie: Zespół Szkół w Nowym Warpnie

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim!

Oficjalne wyniki zwycięzców etapu ogólnopolskiego zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w czwartek 14 czerwca 2012 roku w Warszawie.


Drukuj Drukuj