Zaproszenie na szkolenie dla aktywistów kampanii “Kupuj odpowiedzialnie” – 5-7 października w Zielonym Dole

szkolenieZespół kampanii “Kupuj odpowiedzialnie” przygotował dla was w tym roku specjalną propozycję, dzięki której będziemy mogli przekazać wam więcej wiedzy, lepiej się poznać nawzajem i bardziej zaangażować was we współpracę z nami.

Chcemy zaprosić was na szkolenie kampanii “Kupuj odpowiedzialnie”, które odbędzie się w dniach 5-7 października 2011 r. w Zielonym Dole w Krakowie. Podczas szkolenia będziemy mówić o stanie naszej planety i odpowiedzialnej konsumpcji w ogóle, a także problemach związanych z poszczególnymi grupami produktów tj. żywnością, ubraniami, elektroniką, zabawkami i produktami z drewna. Będziemy się starali, aby każdy z tematów był przedstawiony ciekawie i w sposób interaktywny, a więc nastawcie się na zaangażowanie. Każdy z modułów poprowadzi nasz ekspert w danej dziedzinie, dzięki czemu będziecie mieli okazję poznać prawie cały nasz zespół. Program uatrakcyjni pokaz filmu, liczne “aktywizery” i “motywatory” oraz wyjazd do ekocentrum w Stryszowie, gdzie będziemy mogli obejrzeć liczne proekologiczne rozwiązania w praktyce. W załączniku znajdziecie roboczy plan szkolenia (szczegóły mogą ulec zmianie).

Szkolenie jest bezpłatne, PZS pokrywa także koszty dojazdu i zakwaterowania dla osób spoza Krakowa. Wszystkim zapewniamy posiłki wegetariańskie.

Czego oczekujemy w zamian? Każdy z uczestników będzie musiał w trakcie trwania szkolenia obmyślić działania wolontariackie, którymi wesprze kampanię “Kupuj odpowiedzialnie”. Działania powinny być zrealizowane w ciągu najbliższego półrocza, samemu lub wspólnie z innymi wolontariuszami. Może to być realizacja happeningu, spotkania, pokazu filmu, akcji zbierania poparcia, serii artykułów lub coś jeszcze innego – jesteśmy otwarci na wasze pomysły! Pamiętajcie więc, że zgłaszając udział w szkoleniu zgadzacie się na podpisanie umowy wolontariackiej na realizację uzgodnionego między nami działania.

Aby zgłosić się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy

Z uwagi na ponoszone przez nas koszty oczekujemy od uczestników udziału w całym programie szkolenia, dlatego prosimy wyłącznie o przemyślane zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona.


Drukuj Drukuj