Wręczenie nagród w konkursie fotograficznym

15 stycznia 2011 roku w Warszawie odbyło się wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla młodzieży “Rolnictwo – przyroda i człowiek” zorganizowanego przez Polską Zieloną Sieć w 2010 roku. Fotograficzną relację z wręczenie nagród możecie obejrzeć tutaj (kliknij).

Przypomnijmy, że na konkurs napłynęło ponad 500 zdjęć blisko 150 autorów. Powołane przez organizatora konkursu 3-osobowe jury wybrało spośród nadesłanych prac 12 fotografii (zobacz zdjęcia laureatów). Następnie, spośród nagrodzonych zdjęć użytkownicy Internetu wybierali najlepsze. Zwycięzcą głosowania internetowego zostało zdjęcie autorstwa Mateusza Wyszyńskiego z Łomży. Wszystkie nagrodzone prace zostały opublikowane w wydanym przez PZS kalendarzu ściennym na 2011 rok.

Konkurs został zorganizowany przez Polską Zieloną Sieć w ramach projektu Festiwal ŚWIAT NA TALERZU – upowszechnianie wiedzy o środowiskowych i społecznych aspektach zrównoważonego rolnictwa dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Drukuj Drukuj