Festiwal Zrównoważonego Rolnictwa ŚWIAT NA TALERZU

Polska Zielona Sieć wraz z partnerami serdecznie zapraszają na Festiwal ŚWIAT NA TALERZU popularyzujący wiedzę na temat zrównoważonego rolnictwa i suwerenności żywnościowej!

Po Wrocławiu i Krakowie, Festiwal, który jest częścią realizowanej przez nas kampanii WYŻYWIĆ ŚWIAT, zagości w tym roku jeszcze w Gliwicach 22-23.10 (pdf z programem).

W ramach Festiwalu odbędą się pokazy nagradzanych na międzynarodowych festiwalach filmów dokumentalnych, interesujące prelekcje, dyskusje i warsztaty, koncert oraz prezentacja plenerowej wystawy „Żywność i społeczeństwo”. Dodatkową atrakcją będzie odbywający się w tym samym czasie XV Gliwicki Kiermasz Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej.

Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wstęp jest bezpłatny.

Przyjdź i dowiedz się dlaczego zrównoważone rolnictwo, lokalne systemy żywnościowe oraz świadoma konsumpcja to rozwiązania, które przynoszą korzyści gospodarcze i społeczne, chronią środowisko naturalne oraz realnie wpływają na polepszenie sytuacji mieszkańców najbiedniejszych krajów.

Więcej informacji: globalnepoludnie.pl , ekonsument.pl

Kontakt: Emilia Ślimko – emilia@zielonasiec.pl  tel. 601 284 099

Festiwal ŚWIAT NA TALERZU dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Unii Europejskiej.


Drukuj Drukuj