Konkurs rozstrzygnięty. 17 maja wręczymy nagrody

Konkurs “Akademia 3R – okiem reportera” został rozstrzygnięty. 17 maja wręczymy nagrody zwycięskim klasom etapu ogólnopolskiego konkursu.

W trzech kategoriach wiekowych zwyciężyl następujące klasy: – w kategorii szkoła podstawowa klasy I-III zwyciężyli uczniowie klasy I „c” ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Goleniowie w województwie zachodniopomorskim. Nagrodzona praca, kronika z działań w szkole przygotowana przez uczniów dostępna jest w serwiesie vimeo.pl/zielonasiec. -w kategorii szkoła podstawowa klasy IV-VI zwyciężyli uczniowie klasy V „d” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie w województwie podlaskim. Nagrodzona praca, prezentacja działań przygotowana i opracowana przez uczniów dostępna jest w serwisie slideshare.net/zielonasiec. – kategorii gimnazjum klasy I-III zwyciężyli uczniowie klasy III „a” z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie w województwie dolnośląskim. Nagrodzony film – Ekofakty autorstwa uczniów dostępny jest w serwisie vimeo.com/zielonasiec

Akademia 3R – EkoFakty from Polska Zielona Siec on Vimeo.

Zwycięskie klasy zostaną nagrodzone dwudniowymi wycieczkami w miejsca przyrodniczo i kulturowo cenne.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Krakowie, 17 maja 2010 roku o godz. 12.00 w sali konferencyjnej PKE przy ul. Sławkowskiej 26a.

Serdecznie zaproszamy dziennikarzy oraz laureatów! Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Konkurs realizowany był w ramach projektu “Akademia 3R – pilotażowy program edukacyjny na rzecz kształtowania zrównoważonych wzorców konsumpcji w zakresie ograniczenia ilości odpadów opakowaniowych wśród młodzieży” współfiansowany przez Narodowy Fudnusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, środki Norweskiego Mechanizmu Finansowania oraz Fundusz dla Organizacji Pozarządowych zarządzany przez Ecorys sp. z o.o.


Drukuj Drukuj