Ekohojność – wielkie pieniądze dla wielkich idei

PIĘĆ KAMIENI FUNDRAISINGU – SEMINARIA I SZKOLENIA DLA ORGANIZACJI, KTÓRE NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ PIENIĘDZY!

Rozpoczynamy rekrutację do projektu, jakiego jeszcze w Polsce nie było: w ramach 5 Kamieni Fundraisingu odbędą się 4-dniowe szkolenia i seminaria na temat zbierania funduszy dla organizacji z pięciu obszarów: ekologii, edukacji, ochrony zdrowia, kultury, wspólnot kościelnych różnych wyznań.

Zespół ponad 40 trenerów i wykładowców z Polski i z zagranicy podzieli się swoimi doświadczeniami w zdobywaniu pieniędzy z tymi, którzy są gotowi do profesjonalnego fundraisingu. Koniec uzależnienia od państwowych dotacji! Koniec martwienia się o pieniądze! Czas na hojnych darczyńców, czas na stabilność finansową!

W dialog o finansowaniu organizacji ekologicznych włączyli się najprężniej działający fundraiserzy w tym obszarze, partnerzy światowych federacji ochrony środowiska, specjaliści reprezentujący: WWF Rosja, WWF Polska, OTOP, Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć, Fundację Ekorozwoju i inne.

Po raz pierwszy w tak dogłębny sposób przeanalizujemy perspektywy rozwoju nowoczesnych metod finansowania kluczowego obszaru życia społecznego jakim jest ochrona środowiska. Rozwój fundraisingu leży w interesie wszystkich, bo sięgamy do źródeł funduszy, które nie są ograniczone żadnym limitem ani ustawami – kluczem do nich są umiejętnie budowane relacje z darczyńcami i dobre zarządzanie. Takie działanie sprawia, że śmiałe plany mają realne szanse realizacji, możemy odejść od pogoni za pieniądzem i zbierać fundusze tak profesjonalnie, jak profesjonalnie je zwykle rozliczamy.

Organizatorzy zapraszają również na czterodniowe szkolenia o pozyskiwaniu pieniędzy w ekologii. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

Zgłoś się teraz!


Drukuj Drukuj